Responsive Web Tasarım

Akıllı Cihazlara, Size Özel Akıllı Siteler Tasarlıyoruz...

Web Özel Tasarım

Web Özel Tasarım Paketi, günlük veya haftalık güncellenmesi gereken web site projeleri için hazırlanmıştır.

Web Özel Tasarım paketi, kaliteyi arayanlar için özel olarak hazırlanmıştır. İnternet dünyasına bir kez ve sağlam adım atmak istiyorsanız bu paket tam size göre. Üstelik kullanışlı ve kod gerektirmeyen kolay yönetim paneli sayesinde sitenizin içeriklerini güncelleyip, profesyonel web sitenizi sürekli güncel tutabilirsiniz.

Web Özel Tasarım Paketi Fiyatı : 4000TL. Paket fiyatlarımıza KDV dahil değildir. Farklı durumlar için lütfen irtibata geçiniz.

Paketin öne çıkan özelliği;

 • Yeni kurulacak olan siteler için 1 Yıllık Alan Adı Tescil masrafı ve Sunucu bedeli HEDİYE edilmektedir. Paketin fiyatına HERŞEY DAHİL ‘dir ve sürpriz ödemeler ile karşılaşmazsınız.
 • Web siteniz Responsive(Mobil Uyumlu) olarak hazırlanıyor.
 • Facebook, Twitter, Instagram vb. Sosyal Medya Hesapları açılıyor.
 • Ve daha bir çok özellik... 

Web Özel Tasarım Paketi Hk.

Bizimle çalışmaya karar verdiğinizde ise aşamalar şu şekilde ilerliyor;

 • Size web tasarımın sunumunu yapabilmek için firmanızın logosunu, firmanız hakkında tanıtım yazınızı, firmanızın hizmetleri / ürünleri hakkında yazılar / resimler ve iletişim bilgilerini talep ediyoruz.
 • Firmanızın logosunu veya kurumsal renklerini göz önünde bulundurarak, vermiş olduğunuz bilgiler ile web tasarımının Anasayfa Şablonunu hazırlayarak, size sunuyoruz.
 • Beğenmeniz durumunda değişiklik taleplerinizi alıyoruz ve web tasarımın diğer sayfalarını oluşturup, size son halini sunuyoruz. Tasarımı beğenmez iseniz, sizi yanlış anladığımızı düşünerek sizi daha iyi dinliyor ve sizin için istediğiniz web site tasarımını oluşturup size tekrar bir sunum yapıyoruz.
 • Sitenizin son haline onay vermeniz durumunda Kurumsal Web Tasarım ile tasarlanan sitenizi yayınlıyoruz.
 • “Yapım Aşamasında” sayfası
 • İstenilen tasarımın web ortamında Wordpress altyapısı ile kurulması.
  • Responsive (Mobil Uyumlu) düzenleme.
 • Baz SEO yapılandırmalarının gerçekleştirilmesi, sayfa istatistik ve diğer araçların entegrasyonları.
  • Title, Metatag, Headings, ve Paragraf metinlerinin standartlara uygun yapılması.
 • JetPack, Google Maps, Wordpress SEO Premium, SmushIt, WP Statistics kurulumları vb. gerekli eklentilerin ücretsiz kurulumu.
 • Google Analytics hesap
 • Browser
  • IE9, IE10, IE11, Firefox, Safari, Opera, Chrome,
 • 6 ay süresince sitenin teslim edildiği şekilde çalışmasını sağlamak üzere ücretsiz bakım/destek.
TWeb tasarım

SEO Hazır..

Web sitenizin diğer milyon sonuca gömülmesine izin vermeyin. Tasarımlarımız mükemmel bir SEO altyapısına sahiptir.

Çok Dilde alt yapı hazır..

Sitelerimiz mümkün olan herhangi bir dilde tercüme yapmaya hazırdır.
WPML ile mükemmel entegrasyon sağlıyoruz.

Ticarete Hazırız

WoCommerce şu anda en popüler online alışveriş platformudur... Sitelerimize entegre edilmiştir. Extra bir ücret gerekmektedir.

Çoklu Blog Düzenleri

Bilge bir pazarlamacı, "Önce şirketinizin yaptıklarını yapmadan önce, bir medya şirketi olmalısınız" dedi. İçerik pazarlaması şu andaki "her şey" dir ve böyle muamele edilmelidir.

Çoklu portföy düzenleri

Projeleriniz en iyi galeriyi hak ediyor. Sitelerimiz, işletmenizin projeleri için çok fazla özelleştirilebilir portföy düzenleri içeriyor;

Fiyatlandırma tabloları

Sitelerimiz "fiyatlandırma tabloları" unsuruyla, servislerinizi spesifik fiyat ve özellikler ile anında, kişiliğe ve özelleştirilebilirlik seçenekleriyle kolayca gösterebilirsiniz.

Fotoğraf Galerisi

Mükemmel fotoğraf ve video galerileri ile ziyaretçilerinizi memnunlaştırın. Çarpıcı görsellerle modern galeriler için esnek bir dizi unsur ve işlevsellik ile web sitenizi şımartın.

FORM OLUŞTURUCU

Anketler? Başvuru, iletişim formları, Modal formlar? Çok Kolay! Sadece birkaç tıklama ve formlarınız gönderilmek üzere hazır.Kimseye ihtiyaç duymadan düzenleyebilirsiniz.


ADMİN PANELİ

Yönetim paneline www.siteadi.com/wp-admin adresinden, kurulum esnasında belirlediğiniz kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapabilirsiniz.

Bu Panel sayesinde web sitesinin her alanına müdahale edebilir, istediğiniz kadar resim, yazı, portföy ekleyebilir, renkleri değiştirebilir, dilediğiniz kadar yeni sayfalar oluşturabilirsiniz...

Panel detaylı kullanımını anlattığımız sayfamızı ziyeret ediniz.

Uyumlu Olduğumuz Tarayıcılar

Chrome

Edge

Opera

Uyumlu Olduğumuz Tarayıcılar

IE11

Firefox

Safari

TOP
WhatsApp Bize Ulaşınız WhatsApp