Responsive Web Tasarım

Akıllı Cihazlara, Size Özel Akıllı Siteler Tasarlıyoruz...

Profesyonel Tasarım

Profesyonel Web Tasarım Paketi, günlük veya haftalık güncellenmesi gereken web site projeleri için hazırlanmıştır.

Web Tasarımın yanı sıra web yazılım tarafı da güçlü olan bu web site projesinin içerik bölümlerini hepsi dinamik bir yapıya sahiptir. Yönetim Paneli  ile sitenizin içeriklerini dilediğiniz zaman hızlı bir şekilde hiç zaman kaybetmeden güncelleyebilir, sayfalar ekler, istediğiniz renk,stil vb. değişiklikleri anında yapabilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım Paketi Fiyatı : 2500TL. Paket fiyatlarımıza KDV dahil değildir. Farklı durumlar için lütfen irtibata geçiniz.

Paketin öne çıkan özelliği;

  • Kolay kullanım özelliğine sahip Yönetim Paneli  ile sitenizin üzerinde dilediğiniz zaman kod yazmadan değişiklik yapma özgürlüğünün tadını çıkarın.
  • Yeni kurulacak olan siteler için 1 Yıllık Alan Adı Tescil masrafı ve Sunucu bedeli HEDİYE edilmektedir. Paketin fiyatına HERŞEY DAHİL ‘dir ve sürpriz ödemeler ile karşılaşmazsınız.

Size özel hazırladığımız Profesyonel Web Tasarımın sayfa yapılarına, kodlama aşamasında müdahale edebilirsiniz ve aklınızdaki sayfa dizaynını hayata geçirebiliriz. Yazılım alt yapılı ekibimiz ile hayallerinize cevap veriyoruz, aklınızdakileri kodlayarak hayalinizdeki siteyi ortaya çıkartıyoruz. Sitenin tasarlanmasında komuta sizdeydi, siteyi size teslim ettikten sonra da yönetim paneli ile içeriklerini yönetme konusunda da yeniden komuta sizde! 

Profesyonel Web Tasarım Paketi Hk.

Bizimle çalışmaya karar verdiğinizde ise aşamalar şu şekilde ilerliyor;

  • Size web tasarımın sunumunu yapabilmek için firmanızın logosunu, firmanız hakkında tanıtım yazınızı, firmanızın hizmetleri / ürünleri hakkında yazılar / resimler ve iletişim bilgilerini talep ediyoruz.
  • Firmanızın logosunu veya kurumsal renklerini göz önünde bulundurarak, vermiş olduğunuz bilgiler ile web tasarımının Anasayfa Şablonunu hazırlayarak, size sunuyoruz.
  • Beğenmeniz durumunda değişiklik taleplerinizi alıyoruz ve web tasarımın diğer sayfalarını oluşturup, size son halini sunuyoruz. Tasarımı beğenmez iseniz, sizi yanlış anladığımızı düşünerek sizi daha iyi dinliyor ve sizin için istediğiniz web site tasarımını oluşturup size tekrar bir sunum yapıyoruz.
  • Sitenizin son haline onay vermeniz durumunda Kurumsal Web Tasarım ile tasarlanan sitenizi yayınlıyoruz.
Web tasarım

Responsive web tasarım, duyarlı, uyumlu web tasarım anlamına da gelir.
Son yıllarda adını sıkça duyduğumuz bu web tasarım şekli ilk olarak 2010 yılında ortaya çıktı ve son bir kaç yıldır dünyada ve ülkemizde popüler oldu.
Responsive tasarım, web sitesinin mobil ve tablet cihazlardan girildiğinde site içindeki resim, yazı gibi elementlerin ekran genişliğine göre yeniden şekillenip ekrana tam oturması ile oluşur. Genellikle desktop, tablet ve mobil versiyon olarak 3 kademeli şekilde tasarlanır.

TWeb tasarım

SEO Hazır..

Web sitenizin diğer milyon sonuca gömülmesine izin vermeyin. Tasarımlarımız mükemmel bir SEO altyapısına sahiptir.

Çok Dilde alt yapı hazır..

Sitelerimiz mümkün olan herhangi bir dilde tercüme yapmaya hazırdır.
WPML ile mükemmel entegrasyon sağlıyoruz.

Ticarete Hazırız

WoCommerce şu anda en popüler online alışveriş platformudur... Sitelerimize entegre edilmiştir. Extra bir ücret gerekmektedir.

Çoklu Blog Düzenleri

Bilge bir pazarlamacı, "Önce şirketinizin yaptıklarını yapmadan önce, bir medya şirketi olmalısınız" dedi. İçerik pazarlaması şu andaki "her şey" dir ve böyle muamele edilmelidir.

Çoklu portföy düzenleri

Projeleriniz en iyi galeriyi hak ediyor. Sitelerimiz, işletmenizin projeleri için çok fazla özelleştirilebilir portföy düzenleri içeriyor;

Fiyatlandırma tabloları

Sitelerimiz "fiyatlandırma tabloları" unsuruyla, servislerinizi spesifik fiyat ve özellikler ile anında, kişiliğe ve özelleştirilebilirlik seçenekleriyle kolayca gösterebilirsiniz.

Fotoğraf Galerisi

Mükemmel fotoğraf ve video galerileri ile ziyaretçilerinizi memnunlaştırın. Çarpıcı görsellerle modern galeriler için esnek bir dizi unsur ve işlevsellik ile web sitenizi şımartın.

FORM OLUŞTURUCU

Anketler? Başvuru, iletişim formları, Modal formlar? Çok Kolay! Sadece birkaç tıklama ve formlarınız gönderilmek üzere hazır.Kimseye ihtiyaç duymadan düzenleyebilirsiniz.


ADMİN PANELİ

Yönetim paneline www.siteadi.com/wp-admin adresinden, kurulum esnasında belirlediğiniz kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapabilirsiniz.

Bu Panel sayesinde web sitesinin her alanına müdahale edebilir, istediğiniz kadar resim, yazı, portföy ekleyebilir, renkleri değiştirebilir, dilediğiniz kadar yeni sayfalar oluşturabilirsiniz...

Panel detaylı kullanımını anlattığımız sayfamızı ziyeret ediniz.

Uyumlu Olduğumuz Tarayıcılar

Chrome

Edge

Opera

Uyumlu Olduğumuz Tarayıcılar

IE11

Firefox

Safari

TOP
WhatsApp Bize Ulaşınız WhatsApp