Online Özel Ders

YÖS Yabancı Uyruk öğrenci Sınavı:

YÖS Nedir YÖS’te Hangi Sorular Sorulur

YÖS Yabancı Uyruk öğrenci Sınavı na hazırlanan öğrenci adaylarına Matematik, Geometri ve Genel Yetenek(IQ/Mantık) Özel Ders verilmektedir.

YÖS sınavını önceki yıllarda ÖSYM yapıyordu fakat son yıllarda her üniversite kendi sınavını yapmaktadır. Bu durumun öğrenciler için hem iyi hemde kötü tarafları vardır.

İyi tarafı; öğrenci YÖS Yabancı Uyruk Öğrenci Sınavı Marmara Üniversitesinin sınavına girdi heyecan vs. sınavda başarısız oldu, bitmedi ki daha bir sürü üniversite var bu yüzden şansınız daha fazla.

Kötü tarafı; Her üniversitenin soru sorma sisteminin farklı olması ve soruların ÖSYM kalitesinde olmamasıdır. Fakat iyi tarafı baskın gelmektedir. Çünkü öğrenci bir sınava girip eksiklerini tespit edip diğer sınavlara daha hazırlıklı olmaktadır.

YÖS’te Soru Dağılımı

YÖS için Matematik 1, Matematik 2 ve (IQ) olarak çalışılacaktır. Ayrıca her üniversitenin soru dağılımı farklı olabilmektedir yani bazı üniversiteler %60 IQ %30 Matematik 1 %10 Matematik 2 sorarken bazı üniversitelerde bu dağılım çok farklı olabiliyor. Ama Matematik 1 ve IQ ya hakim olunması işin büyük bir kısmını çözecektir.

Online Matematik Özel Ders

YÖS Yabancı uyruklu Öğrenci Sınavı için Matematik Özel ders öğrencilerimle birebir derslerin yanında online olarak da ders yapmaktayım. Dünyanın neresinde olursanız olun dersler bir tık ötenizde olacaktır. Online dersler aynı birebir özel ders kıvamında olacaktır. Bilgisayar ekranı tahta olarak kullanılmakta, bendeki özel tabletle ekrana x yazdığımda sizde ekranda x harfini göreceksiniz.

YÖS Yabancı uyruklu Öğrenci Sınavı

Online dersler youtube skype gibi platformdan değil özel olarak hazırlanmış online ders platformundan yapılmaktadır. Bu konu da öğrenciler tedirginler ama ücretsiz tanıtım dersimizi yaptığımızda bütün soru işaretleri aklınızdan silinecek ve online derslerden verim alabileceğinizi göreceksiniz.

Ayrıca ekrana yansıttığım kitabı kolayca bulabilir sizde kitaptan konu takibi yapabileceksiniz. Dediğim gibi dünyanın neresinde olursanız olun YÖS Yabancı Uyruk Öğrenci Sınavı için bilgisayar ve internetiniz varsa özel dersleri evinizden kolaylıkla alabilirsiniz.

Eğer sizinde YÖS Yabancı Uyruk Öğrenci Sınavı için Matematik Özel ders’ten profesyonel desteğe ihtiyacınız varsa;

YÖS Yabancı uyruk Öğrenci Sınavı için Matematik Özel Ders ile başarıyı yakalamak için mutlaka iletişime geçiniz.

Birebir Ders Ücreti

 • İlköğretim 2.Sınıftan 5.Sınıfa kadar Okula Takviye Öğrencileri
 • 250TL.
  per
 • 1 ders 60 Dakikadır.
 • Ücret Ders bitiminde alınır.
 • İlköğretim 6.Sınıftan Lise 12.Sınıfa kadar Okula Takviye Öğrencileri
 • 250TL.
  per
 • 1 ders 60 - 80 Dakikadır.Ders süresi öğrencinin durumuna göre değişir.
 • Ücret Ders bitiminde alınır.
 • DGS - ALES - YKS - TYT - AYT
  LGS - KPSS - YÖS Öğrencileri
 • 250TL.
  per
 • 1 ders 60 - 80 Dakikadır.Ders süresi öğrencinin durumuna göre değişir.
 • Ücret Ders bitiminde alınır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TOP