Online Özel Ders

Birebir Tek Ders Ücreti

Dersler ilköğretim 3. sınıf 4. sınıf ve 5. sınıf öğrencileri için bir ders 60 dakikadır. Fakat Lise okula takviye ve DGS-ALES-KPSS-YÖS-TYT-YKS-AYT sınavlarına hazırlanan öğrenciler için öğrencinin dersteki durumuna göre minimum 60 dakika maksimum 80 dakika arasında değişmektedir.

Dersler birden çok öğrenci ile beraber grup olarak işlendiğinde indirim uygulanıyor. Lütfen bilgi alınız.

Matematik öğretmek sanattır. Alacağınız matematik dersinden gerçekten verim almak istiyorsanız kimle çalışırsanız çalışın, ücreti düşünmeyin. Eğitim demek gelecek demektir. İyi bir matematik eğitimi aldığınız takdirde hayatınızın değişeceğini biliniz. Mustafa Hoca, kaliteli bir matematik eğitiminin yanı sıra öğrencilerine eğitim koçluğu da yaparak onları matematikte en iyi şekilde yetiştirmektedir.

Öğrenciler ders için aradıklarında telefonda şu soruyu soruyorlar: “Hocam paket program düşünüyorum kaç derslik paket almalıyım?” Bu soruya cevap verebilmek için öncelikle ilk dersi yapılmalıdır. İlk ders yapılmadan, matematiği anlama ve yorumlama katsayınız, sorulara bakışınız, ölçülmeden kaç derslik paket gerektiği konusunda cevap vermek maalesef doğru değil. İlk ders yapıldığında Hoca gerekli çalışmalarını yapmış oluyor. Sonra öğrenci ile konuşarak kaç ders alınması gerektiğine karar veriyorlar.

ÖZEL DERS ALMADAN ÖNCE BİLMENİZ GEREKENLER

“Matematik dersinden özel ders almaya karar verdiyseniz bunun ciddi bir iş olduğunu ve benim de bu işe ciddi baktığımı bilmenizi isterim. Ayrıca benim de bir kızım var, kızımın eğitimden verim alması için nasıl titiz davranıyorsam sizin de matematik özel ders aldığınızda maksimum verim almanız için o kadar titiz davrandığımı bilmenizi isterim. Zaten ilk dersi yaptığımızda bu farkı göreceksiniz.

Bazen veliler ve öğrenciler bu sitede yazdıklarımı okumadan telefon ediyorlar ve direkt fiyat soruyorlar. Direkt fiyata odaklanırsanız iyi bir eğitimci bulmanız zorlaşır. Çünkü eğitim demek gelecek demektir.

ÖNCELİĞİNİZ ÜCRET OLMASIN!

Piyasada 30 liraya ders veren de var, 50 liraya veren de var, 100 liraya veren de var. Ama emin olun o kişiler öğrenciyi elinde tutamadığı için, öğrenci bulabilmek için, dersi ucuz vermeyi ve bütün derslerden ders vermeyi tercih ediyordur. Bizim işimiz ders vermek. Bu durum kesinlikle göz ardı edemeyeceğiniz bir durumdur. Ayrıca sınırlı sayıda öğrenciye ders veriyoruz ve haftada en fazla 15 öğrenciye hizmet veriyoruz. Ucuz olup günde 5 öğrenci alıp haftada 35 ders vermiyoruz. Haftada en fazla 15 öğrenci ile daha iyi ilgilenmek, onun sorularına cevap vermek mi önemli yoksa 35 ders vererek başımızı bile kaşımaya zaman bulamamak ve sadece derse gelip gitmek mi önemli? Bu işte siz de emek veriyorsunuz biz de emek veriyoruz. Bizim emeğimizin karşılığı sadece para değil, öğrencinin maksimum verim almasıdır.

ARAŞTIRMA YAPMADAN KARAR VERMEYİN!

Eğer herhangi bir dersten özel ders almak isterseniz çok iyi araştırma yapmalısınız. Bu işi seven, gerçekten öğretmeye âşık bir eğitimcinin özel ders ücretleri ortalama 150TL-300TL arasında tecrübeye göre değişmektedir. Sırf ucuz olsun isterseniz 30 liraya da veren var. Fakat o dersten ne derece verim alırsınız orası muamma. Kimden ders alırsanız alın, fiyata odaklanmayın öncelikle ilk dersi yapın.

Bu işte ilk ders çok önemlidir. İyi bir eğitimci ilk derste mutlaka farkını gösterir. Aynı zamanda öğrenci ve veliyle iletişimini maksimum derecede kurar. Fiyat tüm bunların ötesinde bir etkendir. Ayrıca birlikte çalışacağınız hocanın, eğitim koçu olması da çok önemlidir. Çünkü sadece dersi anlatıp gitmek o işten sadece para kazanmaya odaklanmak demektir. Ben öğrencinin sınava hazırlanma sürecinden tutun onu sınav hakkında bilgilendirme, diğer derslerden nasıl başarı sağlayabileceği, hatta sınav bitiminde tercih sürecine kadar sürekli yardımcı oluyorum. Dediğim gibi ücret bu işin en sonunda olan etkendir.

Öncelikle bu yola girmeye karar verin, araştırın ondan sonra da görüşelim; yanılmadığınızı göreceksiniz.

Birebir Ders Ücreti

 • İlköğretim 2.Sınıftan 5.Sınıfa kadar Okula Takviye Öğrencileri
 • 250TL.
  per
 • 1 ders 60 Dakikadır.
 • Ücret Ders bitiminde alınır.
 • İlköğretim 6.Sınıftan Lise 12.Sınıfa kadar Okula Takviye Öğrencileri
 • 250TL.
  per
 • 1 ders 60 - 80 Dakikadır.Ders süresi öğrencinin durumuna göre değişir.
 • Ücret Ders bitiminde alınır.
 • DGS - ALES - YKS - TYT - AYT
  LGS - KPSS - YÖS Öğrencileri
 • 250TL.
  per
 • 1 ders 60 - 80 Dakikadır.Ders süresi öğrencinin durumuna göre değişir.
 • Ücret Ders bitiminde alınır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TOP