İşinize yarayacak bazı programlar

Programlarda herhangi bir virüs problemi yoktur.

Dilerseniz büronuzun bir köşesinden, dilerseniz dünyanın başka bir noktasından, bilgisayarınıza uzaktan bağlanın. AnyDesk, hem BT çalışanları hem de hareket halindeki benzer bireyler için güvenli ve güvenilir uzak masaüstü bağlantıları kurmayı sağlar.

Wise Disk Cleaner, kolay ve hızlı bir disk temizleme aracı. Wise Disk Cleaner çöp dosyaları mümkün olduğunca hızlı bir şekilde tarar ve sisteminizden kaldırabilir. Dilerseniz bir hariç tutma listesi ile bazı dosyaları hariç tutabilirsiniz. Türkçe desteği de kurulum sırasında seçilebilen bu uygulama ile sisteminizi şişiren fazlalıklardan kurtulabilirsiniz

Casus yazılımlar (spyware), reklam yazılımları (adware), hijackerlar ve diğer zararlı yazılımların taranması için kullanabileceğiniz ücretsiz, Türkçe dil desteği buluna faydalı bir program. Language bölümünden Türkçe'yi seçerek programın arayüzünü Türkçeye çevirebilirsiniz. 
Programı gelişmiş modda çalıştırarak sistem açılışı, host dosyası vb.. ileri düzeydeki alanlara da erişim sağlayabilirsiniz. Yeni versiyonu ile birlikte Spybot Vista üzerinde de çalışabiliyor ve tüm tarayıcılara nüfuz edebiliyor

PC için Clean Master gereksiz dosyaları bilgisayarınızdan uzak tutar.Analizler çok hızlı şekilde gerçekleşir ve ,bittiği zaman, tüm kaldırılabilir dosyaları listeleyen rapor görüntülenir, dosya tipine bölümlendirilmiş şekilde:Ses/Video,tarayıcı ve sistem önbelleği,üçüncü-parti uygulamalardan çöp dosyalar(500e kadar çıkabilir),sosyal çöp,geçersiz kayıt anahtarları ve daha birçokları. Tüm bu elementlerin detaylarını analiz edebilir ve hangi belirli dosyaların bilgisayarınıza engel olduğunu keşfedebilirsiniz..

TOP