Web tasarım

Yazılım yönetim danışmanlığı - Agıle, Lean, Scrum, Kanban

Sertifikalı eğitmenlerimiz ile yazılım ekibinizin en verimli şekilde çalışması için size en uygun yapının kurulması için yardımcı oluyoruz.

Kuracağımız yapı sayesinde yazılım ekibinizdeki israf ve verimsizliği yok ediyor, daha az zamanda daha az eforla daha çok iş üretmenizi ve müşteri memnuniyeti yaratmanızı sağlıyoruz.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal medya kimliğinizi oluşturuyor, stratejinizi belirliyor ve sizin için hesapları işletiyoruz.

Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram, Pinterest veya tüm diğer ağlarda takipçi sayınızı artıracak, sizi gündemde tutacak ve istediğimiz kimlik ve algının yaratılmasını sağlayacak çalışmaları yürütüyoruz.

Web tasarım
Web tasarım

içerik yönetimi

Web siteniz, derginiz veya diğer her türlü yayın aracınız için uzman kadromuz ile metin ve içeriklerinizin oluşturulmasını sağlıyoruz.

Her türlü sektör ve branş için içerik ihtiyaçlarını karşılıyoruz, sizlere ve kimliğinize uygun dili tüm içeriklere yansıtıyoruz.

Halkla İlişkiler

Etkinlik yönetimi, kurumsal iletişim, tedarikçi ilişkileri, büyük/küçük organizasyonlar ve kurumsal kimliğinizin kamusal alanda temsili için gerekecek tüm aktivite ve iletişimleri uçtan uca sizler için gerçekleştiriyoruz.

Geniş iletişim ve kaynak ağımız sayesinde halka ilişkiler çalışmalarınızın maliyetlerini düşürüyor ve yürütüyoruz.

Web tasarım
TOP
WhatsApp Bize Ulaşınız WhatsApp